Rembrandt van Rijn, 1658 - Portret van een man (de veilingmeester) - fine art print

59,99 €

Inclusief BTW Verzendkosten berekend Bij de kassa.

Originele informatie over het kunstwerk uit het museum (© - The Metropolitan Museum of Art - www.metmuseum.org)

Rembrandt had een groot atelier met veel leerlingen die zijn stijl en zelfs zijn signatuur navolgden. Als gevolg hiervan blijft er vandaag de dag een hevig debat bestaan ​​over het auteurschap van zijn schilderijen. Dit werk werd universeel aan Rembrandt toegeschreven totdat geleerden het in 1982 'degradeerden', met het argument dat de weergave van ruimte, textuur en anatomie een bekwame imitatie door een onbekende kunstenaar suggereert. Bij gebrek aan documentatie of sluitend bewijs uit technische analyses gaat het debat door.

Specificaties van het kunstwerk

Titel van het kunstwerk: "Portret van een man (de veilingmeester)"
Kunstwerk categorisatie: schilderij
Categorie: klassieke kunst
Eeuw: 17th eeuw
Jaar van het kunstwerk: 1658
Geschatte leeftijd van kunstwerk: rond 360 jaar
Origineel medium: olieverf op canvas
Afmetingen van het originele kunstwerk: 42 3/4 x 34 inch (108,6 x 86,4 cm)
Museum / collectie: Het Metropolitan Museum of Art
Museumlocatie: New York City, New York, Verenigde Staten van Amerika
Beschikbaar onder: Het Metropolitan Museum of Art
Licentietype voor kunstwerken: publiek domein
Met dank aan: Het Metropolitan Museum of Art, New York, Legaat van Benjamin Altman, 1913
Kredietlijn: Legaat van Benjamin Altman, 1913

Details van de artiest

Artist: Rembrandt van Rijn
Geslacht van de artiest: mannetje
Nationaliteit: Nederlands
Banen: schilder
Land van de artiest: de Nederland
Classificatie van de artiest: oude meester
Kunststijlen: Barok
Overleden op de leeftijd van: 63 jaar
Geboortejaar: 1606
Geboorteplaats: Leiden
Ging dood: 1669
Overleden in (plaats): Amsterdam

Over dit artikel

Artikel classificatie: reproductie van fijne kunst
reproductie methode: digitale reproductie
Productietechniek: digitaal printen
Productie: Duitse productie
Soort voorraad: on demand
Beoogd productgebruik: wanddecoratie, woondecoratie
Oriëntatie: portret uitlijning
Zijverhouding: 1: 1.2
Implicatie beeldverhouding: de lengte is 20% korter dan de breedte
Beschikbare productmaterialen: posterprint (canvaspapier), print op acrylglas (met echte glascoating), print op metaal (aluminium dibond), print op canvas
Canvas print (canvas op spieraam) Maatvarianten: 50x60cm - 20x24", 100x120cm - 39x47", 150x180cm - 59x71"
Acrylglas print (met echte glascoating) opties: 50x60cm - 20x24", 100x120cm - 39x47"
Posterprint (canvaspapier): 50x60cm - 20x24", 100x120cm - 39x47"
Aluminium print (aluminium dibond materiaal): 50x60cm - 20x24", 100x120cm - 39x47"
Fotolijst: niet beschikbaar

Selecteerbare materialen

Voor elke fine art print bieden we een scala aan verschillende materialen en formaten. We laten u kiezen uit de volgende varianten:

  • Metaalprint (aluminium dibond): Aluminium Dibond prints zijn prints op metaal met een uitzonderlijke diepte, die door een niet-reflecterend oppervlak een eigentijdse uitstraling creëren. Voor uw Print On Aluminium Dibond printen wij het favoriete kunstwerk op het oppervlak van het aluminium. De directe UV-print op Aluminium Dibond is het meest populaire instapproduct en is een uiterst stijlvolle manier om kunstprints weer te geven, omdat het alle aandacht van de kijker op het beeld vestigt.
  • Gedrukte affiche (canvasmateriaal): De Artprinta poster is een UV-geprint vlak katoenen canvaspapier met een licht geruwde textuur op het oppervlak, dat lijkt op het eigenlijke meesterwerk. Het wordt uitstekend gebruikt voor het inlijsten van uw kunstreplica met behulp van een op maat gemaakte lijst. Houd er rekening mee dat we, afhankelijk van de absolute grootte van de canvasposterafdruk, een witte marge van 2 - 6 cm rond het printmotief toevoegen om het inlijsten met uw aangepaste lijst te vergemakkelijken.
  • Glanzend acrylglas print: De print op acrylglas, vaak plexiglasprint genoemd, transformeert uw favoriete originele kunstwerk in een prachtig decor. Bovendien is de fine art print op acrylglas een haalbaar alternatief voor kunstprints op aluminium of canvas. Uw kunstwerk wordt bedrukt met behulp van moderne UV-directdrukmachines. Dit heeft de indruk van levendige kleuren. Met een kunstprint op acrylglas worden scherpe contrasten en details beter herkenbaar dankzij de precieze gradatie.
  • De canvasafdruk: Het bedrukte canvasmateriaal is op een houten frame gespannen. Een canvas creëert de plastische indruk van driedimensionaliteit. Met je canvas van dit kunstwerk kun je je individu transformeren in een groot kunstwerk zoals je dat kent van kunstgalerijen. Canvasafdrukken zijn relatief laag in gewicht, waardoor het vrij eenvoudig is om je canvasafdrukken op te hangen zonder extra muurbeugels. Daarom is een canvasprint geschikt voor allerlei soorten muren.

Informatie over het kunstproduct

In het jaar 1658 de Nederlands kunstenaar Rembrandt van Rijn schilderde het kunstwerk "Portret van een man (de veilingmeester)". Het 360 jaar oude kunstwerk is geschilderd met het formaat: 42 3/4 x 34 inch (108,6 x 86,4 cm). Olieverf op canvas werd door de Europese kunstenaar gebruikt als techniek voor het kunstwerk. Tegenwoordig is dit kunstwerk te bezichtigen in de Het Metropolitan Museum of Art digitale kunstcollectie. We zijn blij te kunnen vermelden dat het kunstwerk, dat toebehoort aan de publiek domein is inbegrepen met dank aan Het Metropolitan Museum of Art, New York, Legaat van Benjamin Altman, 1913. : Legaat van Benjamin Altman, 1913. Bovendien is de uitlijning van de digitale reproductie portret en heeft een zijverhouding van 1: 1.2, wat betekent dat de lengte 20% korter is dan de breedte. Rembrandt van Rijn was een mannelijke schilder, wiens stijl vooral aan de barok kan worden toegeschreven. De Europese kunstenaar werd in dat jaar geboren 1606 in Leiden en stierf op de leeftijd van 63 in het jaar 1669.

Belangrijke juridische opmerking: Wij doen ons best om onze producten zo nauwkeurig mogelijk weer te geven en visueel weer te geven. Niettemin kan de toon van de gedrukte producten, evenals de afdruk, marginaal afwijken van de weergave op de monitor. Afhankelijk van uw scherminstellingen en de aard van de ondergrond worden niet alle kleurpigmenten zo realistisch afgedrukt als de hier getoonde digitale versie. Omdat onze fine art prints handmatig worden verwerkt en afgedrukt, kunnen er net zo goed kleine afwijkingen optreden in de exacte positie en de grootte van het motief.

© Auteursrecht van | www.artprinta.com (Artprinta)

Aanbevolen producten:

Recent bekeken advertenties